İade ve Değişim

 

Vintage ürünlerde, tek adet olması sebebiyle kesinlikle İADE yoktur. DEĞİŞİM vardır. Vintage ürünlerin çoğu İkinci eldir. Lütfen bunları göz önünde bulundurarak sipariş oluşturunuz. 

Inspired by Vintage Kategorisindeki üretim ürünlerinde İade ve Değişim yapılabilir.

 

İade etmek istediğiniz ürünleri, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 3 iş günü içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. (Üyeliksiz verilen siparişlerde iade talebi oluşturulamamaktadır, belirtilen süredeki talep oluşturmadan yapılan gönderimleriniz de kabul edilecektir.)

İade ve Değişim gönderileriniz sadece “Yurtiçi Kargo” ile kabul edilmektedir. İade ve Değişim gönderilerinizin kargo ücreti “göndericiye” aittir. Gönderi Yurtiçi Kargo üzerinden “861109810” müşteri numaramız kullanılarak, adres belirtmeden ve ödeme yapılmadan gönderilmelidir, müşteri numarasını belirtmeniz durumunda otomatik olarak adresimize anlaşmalı fiyat üzerinden gelecektir. Tutar iade tutarından düşülecektir.

Farklı kargolar ile gönderilen ürünler üzerinde herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade veya değişim talep edebilirsiniz.

500₺ ve üzeri siparişlerde kargo ücretsiz kampanyamızdan yararlanılan siparişlerde yapılacak ürün veya ürünlerin iadesinde, iade edilecek ürünler sipariş tutarını 500₺ altına indiriyor veya tüm ürünler iade ediliyor ise kampanya iptal olur ve iade edilecek tutardan bir kargo ücreti daha kesilir. 

Aksesuar ve gözlük ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir.

Satın alınan üründe herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit edildiği hallerde ve ürünlerin müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler teslim alındıktan sonra işleme alınır ve 7-14 gün içerisinde bankanıza aktarılır.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır, bankanız kredi kartı iadelerini ortalama 4 iş gününde kredi kartınıza, banka kartı ile ödenen siparişlerin iadelerinde ise bu süre 10 iş gününün üzerinde hesabınıza yansıtır. Verilen süreler tarafımızca tespit edilmiş ortalama sürelerdir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Süre hakkında bilgi için bankanızın kredi kartı servisini aramanız gerekmektedir. (Kredi kartıyla ve taksitle yapılan alışverişlerde iade tekrar taksitle hesabınıza yansır.)

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR